Wielkanocny komplet black&white

dekoracje wielkanocne

Choć w swojej twórczości lubię bawić się kolorami, raz na jakiś czas zdarzy mi się stworzyć coś barwnie minimalistycznego. Najczęściej powodem powstrzymania się od użycia większej ilości kolorów jest chęć dostosowania się do upodobań osoby, dla której dany przedmiot bądź przedmioty powstają. Tak było także w przypadku poniższego kompletu black&white.
Komplet składa się z czterech jajek przeznaczonych do przystrojenia kwiatowych kompozycji oraz drewnianych świeczników i jajka na nóżce, które ozdobią świąteczny stół.

Wesołych Świąt! :)

13 komentarzy do “Wielkanocny komplet black&white

 1. Maria Wicher

  Dotarłam do ciebie kochana za pomocą jakiś dziwnych zjawisk opatrzności mimo że mam twój blog w obserwowanych – serdecznie dziękuję za odwiedziny ale twe prace dzisiejsze sa po prostu zjawiskowe – skromne ale eleganckie zarazem – zmykam dalej i do następnego napisania – buziaki ślę ogromne – Marii

  Odpowiedz
 2. Kaprys

  Minimalizm też potrafi być piękny w swej prostocie, może też być dopełnieniem nieco bogatszej Świątecznej dekoracji kwiatowej.
  Buziaki posyłam i dziękuję za pamięć
  Agnieszka

  Odpowiedz
 3. Magda z Szefrolet

  Nie nazwałabym siebie fanką minimalizmu, ale z drugiej strony, nadmiar kolorów to też nie dla mnie. Wolę stonowane dekoracje, które zwracają uwagę subtelną elegancją, a nie krzykliwością. Gotowa kompozycja jest piękna – skromna, a zarazem tętniąca optymizmem. No a jajka b&w doskonale pasują do tych białych koszyczków z cebulami kwiatów : ) Pozdrawiam wiosennie!

  Odpowiedz
 4. Stary Nieznajomy

  Absolutnie genialna oprawa kolorowych kwiatów, które wspaniale akcentują swoimi barwami Twoje dzieło. A swoją drogą zawsze byłem pod wrażeniem szybkości z jaką te żonkile potrafią rosnąć. Życzę kolejnych wspaniałych projektów :)

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *