Etui na telefon

czyli haft płaski, koraliki i koronki

etui na telefon

Dziś poruszę temat nowego etui na telefon, jako że stare raczyło się zużyć prawie do cna. Jakiś czas temu widziałam w sieci zdjęcia etui stworzonego przez jedną z Blogerek z obcych Landów. Vintage było, piękne całe, tasiemkowo haftowane, z damą transferową, ze zszytych kawałków materiałów na podszewce.
Sama idea słuszną mi się wydała, lecz że kopiowanie nie jest w moim zwyczaju, postanowiłam zrobić coś własnego pomyślunku. I tak w ruch poszły koronki, koraliki, kawałek aksamitu, cieniowane nici do haftu i materiał na podszycie aksamitu w pasujących do reszty elementów kolorach. I tak stworzyłam nowe ubranko dla czasem wielce przydatnej, a czasem warczącej szelmy, pierwszy raz próbując swych sił w hafcie płaskim. I choć wiem, że wprawne oczy tych z Was, które nazwać mogę Rasowymi Hafciarkami znajdą w mych ściegach niejeden błąd, to i tak nieskromnie powiem, że jestem wielce z efektu zadowolona.

23 komentarzy do “Etui na telefon

 1. Kalliope

  Zawsze potrafisz wyczarować swoimi zręcznymi paluszkami przepiękne rzeczy :) Etui śliczne i romantyczne, hafcik wyszedł świetnie, całość urzekająca!

  Odpowiedz
 2. Brujita

  Nigdy się jakoś etui na telefonika nie dorobiłam… choć żyjemy wspólnie (w różnych jego wydaniach) sporo lat Twoje bardzo mnie się spodobało…
  oko me niewprawne błędów żadnych nie wykryło ale urodą zachwycić się zdążyło ;-)))
  Zdrówka życzę i ciepłe pozdrowienia zasyłam…

  Odpowiedz
  1. Grażyna

   Nietypowe Ci to etiu, oj nietypowe a piękne Ci to etui, oj piękne a i koloru się Waćpanna nie boisz swoim zwyczajem ani nowych technik ze świata wypatrzonych a błędów Ci ja nie widzę żadnych.

 3. Kaprys

  Kochana dopiero dziś mój net zlitował się nade mną ;-) i jakimś cudem działa …. ciekawe jak długo ?
  Zatem spóźnione ale szczere życzonka posyłam !!!!
  Obeicany podarek dziś z Poczty odebrałam ;-) jest śliczny i napewno doskonale spełni swoje zadanie ;-)))) za co z serca dziękuję !!!!!
  Etui Twe wielkiej urody i bardzo gustowne !!!!
  Zapowiadam się z telefonicznymi wieściami na jutro ;-)
  Dziś z tego miejsca życzenia zdrowia wszelakiego posyłam !!!!!!
  Pozdrawiam serdecznie Agnieszka

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *