Bałwanek w czapce

czyli własnoręcznie uszyta ozdoba bożonarodzeniowa

dekoracja na boże narodzenie

Ostatnie pół roku nie owocowało w twórczy czas, niemniej udało mi się uszyć świątecznego bałwanka, który według Małżowinka ma krewniaków wśród pingwinów albinosów.
Bałwanka uszyłam z miękkiej bawełny, dając mu szalik i czapkę z pomponem, ręcznie haftowaną buźkę i worek w którym (jak wierzę ;) ) kryją się dobre nowiny, szczęśliwe wydarzenia i pozytywne emocje. Jego kraciasta elegancja idealnie wpasowała się w klimat tegorocznych Świąt w naszym domu, w którym od rana czuć zapachy wigilijnych potraw i słychać dźwięki świątecznych melodii.

ozdoba świąteczna

W ten piękny czas oczekiwania na Wigilijny Wieczór składam Wam najserdeczniejsze życzenia radosnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech te Święta będą dla Was czasem spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień, za to w gronie Bliskich dla Was osób. Życzę Wam również dużo radości i szczęścia w nadchodzącym Nowym Roku. Niech to będzie rok pomyślności i spełnionych marzeń. Wesołych Świąt! :)

24 komentarzy do “Bałwanek w czapce

 1. Małgorzata C.

  Dziękuje za piękne życzenia:) Ja również życzę Tobie i Twoim najbliższym radosnych Świąt w miłej rodzinnej atmosferze:) Pozdrawiam gorąco:)

  Odpowiedz
 2. Ruda

  Balwanek niesamowicie pozytywny z tym uśmiechem. Niech i czas, który własnie przezyway będzie taki pozytywny i przepełniony nadzieją.

  Odpowiedz
 3. Mira

  Mimo, że już są na półmetku, to życzę Tobie Kasieńko i Twoim bliskim Świąt pełnych miłości, nadziei i nigdy nie przemijającej wiary. Wewnętrznego spokoju i wytrwałości w walce z codziennymi trudnościami, aby nie tylko te świąteczne dni były przepełnione niezwykłą magią i szczęściem. Ściskam mocno.

  Odpowiedz
 4. meaart

  Bałwanek jest śliczny a taki worek z dobrymi nowinami po prostu niezbędny!!!
  Mam nadzieję, że święta miałaś piękne, a w przyszłym roku życzę Ci wielu wspaniałych pomysłów i ich realizacji :-)
  Pozdrawiam!

  Odpowiedz
 5. Kaprys

  Kochana wszystkiego dobrego na nadchodzący Nowy Rok 2015 !
  Żeby był o niebo lepszy od minionego i oby w więcej wolnego czasu obfitował !
  Czego z całego serca Ci życzę !!!
  Buziaki posyłam
  Agnieszka

  Odpowiedz
 6. Mira

  Kasiu, Kasieńko!
  W ten ostatni wieczór tego roku, u progu wielkiego mniej lub bardziej hucznego świętowania wpadam do Ciebie z ciepłymi życzeniami spokoju, miłości i zdrowia.
  Niech te trzy rzeczy towarzyszą Ci każdego dnia 2015 roku a reszta jakoś
  się ułoży.
  Życzę Ci, by kreatywność, wena, poczucie humoru i talent nie opuszczały Cię, ale by kwitły jeszcze ku mojej również radości.
  Spełniaj swoje marzenia, realizuj plany, żyj szczęśliwie i w zgodzie ze sobą.
  Ściskam bardzo mocno.

  Odpowiedz
 7. Grażyna

  Kasiu mocno przypuźniona jestem, ale dziękując za życzenia życzę Ci również wszystkiego dobrego w Nowym roku dużo zapału do dzieł wszelakich i żebyś miała tak fajny humor jak w tym poście, którym aż bije między wierszami tak jak bije słodyczą od tego ślicznego bałwanka jak zwykle perfekcyjnie przez Ciebie wykonanego. Wszystkiego dobrego!!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *